ביטוח מקיף

גודל טקסט גודל גופן רגיל גודל גופן גדול גודל גופן גדול מאד

ביטוח מקיף

הגיע סוף השנה, ואיתו הזמן לחדש את ביטוח הרכב. שלא כמו ביטוח חובה, רכישת פוליסת ביטוח מקיף הינה בגדר אפשרות העומדת לרשותו של בעל הרכב, ואין מדובר בכורח, יחד עם זאת זוהי אפשרות שבהחלט כדאי לבחון בכובד ראש, וזאת משום שפוליסת ביטוח מקיף מהווה ערבון חשוב ומשמעותי למדיי להשקעה הגבוהה אותה השקעתם ברכישת הרכב שלכם.

ביטוח מקיף מספק כיסוי למגוון רחב של נזקים שונים אשר עלולים להיגרם לרכב שלכם, ומאחר ועלויות רכב יכולות להסתכם בכסומים של עשרות ומאות אלפי שקלים, הרי שקיומה של פוליסת ביטוח מקיף בהחלט תבטיח את ההשקעה שלכם.

ביטוח רכב מקיף יספק לכם כיסוי כנגד נזקים שונים לרכב שלכם לרבות ביטוח שמשות, שירותי גרירה 24 שעות, תיקון נזקים וחלקי חילוף, רכב חלופי למקרים בהם הרכב נכנס למוסך, פיצוי במקרים של שריפה או גניבה של הרכב ועוד.


עלות פוליסת ביטוח מקיף


בבואכם לרכוש ביטוח מקיף, הכירות עם כל הפרמטרים המרכיבים את פוליסת הביטוח שלכם תסייע לכם להוזיל עלויות בפוליסת הביטוח, כמו גם לקבל מידע רחב אודות הפוליסה, הזכויות והחובות שלכם.

• תביעות ביטוח - עלות פוליסת הביטוח מושפעת באופן ישיר במכות תביעות הביטוח אותן ביצעתם בשנים האחרונות. במידה ולא נעשו תביעות ביטוח בשלוש עד חמש השנים האחרונות, הרי שעלות פוליסת הביטוח שלכם יכולה לרדת באופן משמעותי, וזאת משום שחברת הביטוח תראה בכם כלקוח אחראי אותו יהיה כדאי לבטח
• כמות נהגים - למספר הנהגים עבורם פוליסת ביטוח הרכב אמורה להוות כיסוי, גם היא משפיעה על גובה הפוליסה, וזאת משום שמבחינת חברת הביטוח יש הבדל בין כיסוי עבור נהג יחיד, כל נהג או נהגים בעלי ותק נהיגה נמוך, כלומר מתחת לגיל 24
• סוג הרכב - מטבע הדברים, רכבים שעלות גבוהה מלכתחילה, גם עלות פוליסת הביטוח שלהם תהיה גבוהה יותר מעט, וזאת משום שמדובר על רכבים שעלות הטיפול, כמו גם חלקי החילוף שלהם גבוהה יותר. יחד עם זאת, רכבים יקרים הם דווקא הקבוצה הראשונה שנזקקת לפוליסת ביטוח מקיף, וזאת על מנת לשמר את ערך הרכב, ולהבטיח את ההשקעה הראשונית ברכב.
• עמלת סוכן ביטוח - באחרונה, בייחוד עם כניסתם של חברות ביטוח ישיר לשוק הביטוחים, החלה לעלות המודעות בקרב הציבור אודות עמלות הביטוח אותה משלם המבוטח עבור פוליסת הביטוח. כיום, עמלה זו היא מיותרת, ובהחלט ניתנת לוויתור, וזאת משום שחברות ביטוח ישיר מאפשרות למבוטח לרכוש פוליסת ביטוח מקיף באופן ישיר, ליהנות משירותי חברת הביטוח בצורה יעילה ונוחה, וכל זאת, מבלי שיהיה צורך עוד בסוכני הביטוח, ובמיוחד בתשלומי העמלות, שרובינו לא מודעים אליהן משום שהן מגולמות באופן ישיר בעלות הפוליסה אותה משווקים לנו סוכני הביטוח.

למידע נוסף על פוליסות ביטוח לרכב: ביטוח רכב