מסחר במט"ח

+500

מסחר במט"ח

בשוק המט"ח כל משקיע יכול לקנות ולמכור מטבעות בזמן אמת, ולהרוויח כסף מן התנודות בשערי החליפין. היתרון הוא היכולת למנף את סכום ההשקעה פי כמה- פי 5, פי 10 ואפילו פי 50, כך שעם השקעה של 1,000$ אתה יכול לסחור ב- 5,000$, ב- 10,000$, וגם ב- 50,000$.

דוגמא להמחשה. שער הדולר/שקל הוא 3.5, ואתה צופה שהוא יעלה. הפקדת בחשבון המט"ח שלך 1,000$ (3,500 ש"ח), ואתה ממנף את הסכום פי 10 ל- 10,000$ (35,000 ש"ח).
לאחר שבוע כאשר השער יגיע ל- 3.6, יהיו בחשבונך 36,000 ש"ח. אתה בוחר לממש את העסקה והנה הרווחת 1,000 ש"ח, כאשר הפקדת רק 3,500 ש"ח.
המשמעות באחוזים: כ-25% תשואה על התיק תוך שבוע, בעסקה אחת.מסחר במטח

שוק המט"ח הוא השוק הגדול, הנזיל והמרגש בעולם, וניתן לקבל בו תשואה גבוהה מאד עבור הכסף בהשוואה למסחר במניות או אגרות חוב. מעוניין להתחיל לסחור? יש חשיבות רבה לניהול חכם של ההון ומציאת שיטה אשר מתאימה לך בדיוק. אספנו כמה טיפים, אתה יכול לקרוא להם כללי יסוד, שתמיד טוב לזכור.

1. כדי לגרוף רווחים, יש להכיר את השוק.
קרא על שיטות הניתוח הטכני והכללים של תנועת המחיר, התעדכן בשערי הריביות של מדינות ובמצב הכלכלי שלהן. חשוב להכיר מונחים בסיסיים, החל מצמדי מטבעות מקובלים במסחר וכלה בשיטות לניתוח שוק.

2. בחר את סוג החשבון ויחס המינוף בהתאם לצרכים ולציפיות שלך.
חשוב לבחור חשבון שמתאים לציפיות ולרמת הידע שלנו. סוגי החשבונות השונים שברוקרים מציעים עשויים לבלבל בהתחלה, אבל הכלל הוא שמינוף נמוך מקטין את הסיכון והוא עדיף, בעיקר בתחילת דרכך כסוחר.

3. השתמש בחשבון דמו.
חשבון דמו הוא חשבון התנסות עם כסף וירטואלי. הוא יעזור לך להכיר את שוק המט"ח ואת תוכנת המסחר של הברוקר, בה מבוצעות העסקאות. אחרי שתצבור ניסיון ותרגיש שאתה שולט במסחר, תוכל להפקיד כסף אמיתי ולהתחיל להרוויח. פתח חשבון >>

וידאו עם הסבר על מסחר במט"ח4. התחל עם סכומים קטנים והגדל את החשבון באמצעות רווחים, לא דרך הפקדות נוספות.
חשבון גדול אינו מביא תמיד לרווחים גדולים יותר. אם תוכל להגדיל את היתרה בחשבון באמצעות עסקאות נכונות, זה יהיה מושלם. אם לא, אין טעם להזרים כספים לחשבון ששורף אותם.

5. בחר אסטרטגיית מסחר.
במסחר במטבעות, כמו בכל צורה אחרת של השקעה, חשוב להבין איך אתה מחליט לקנות או למכור. האם אתה סוחר לפי נתוני מקרו או לפי ניתוח טכני? האם אתה מסתכל על התמונה הכלכלית הרחבה - נתונים כמו אינפלציה או החלטות ריבית של בנקים מרכזיים? אם כן, אתה איש מקרו. אם אתה מעדיף לקבל החלטות לפי גרפים, אתה משקיע טכני.

6. מצליחים עם הזמן. פריקלס, שליט אתונה בימי יוון העתיקה, אמר שהזמן הוא היועץ הטוב ביותר.

תפריטריל פורקס התחלת מסחר